Vuslat Tv

 • Reklam Bilgileri

  Malatya ve Malatya'lıların olduğu her noktaya hizmet veren, ayrıca tüm marka ve firmaların yayında olan Vuslat Reklam, kendine özgü tarzı, yenilikçi bakışı, müşteri odaklı yapısıyla iş dünyasının reklam adresidir. Reklamlarınızı tüm Türkiye ve 42 ülkede izleyici kitlesine ulaştıran Vuslat Reklam, yerelden ihracata uzanan yolculuğunuzda her an yanınızdadır.

  Estetik ve yenilikçi reklamcılığın adresi konumunda olan Vuslat TV ulusal ve bölgesel firmalara reklam  noktasında hizmet vermektedir. Diğer alanlarda olduğu gibi reklamcılık noktasında da  bölgede yerel mantığın izlerini silen Vuslat TV  fark yaratan reklam çalışmaları ile kendini ispatlamıştır.


  Gücünü teknik alt yapısı , zengin programları , gündem belirleyen haberciliği , kaliteli reklamcılığı ve Malatya’nın kültürel zenginliğinden alan Vuslat TV  farklılığı ile kendinden söz ettirirken, bölgesel yayıncılık çizgisinden  ulusal yayıncılığa geçmeyi ; her geçen gün toplumun ahlaki ve kültürel değerlerini törpüleyen televizyonculuk anlayışına  karşın  toplumun değerlerini yansıtan , topluma mal olmuş bir televizyon olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Malatya’dan 42 ülkeye ulaşan yayınıyla bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir. İçinde bulunduğumuz iletişim çağında gerek Malatya değerleri gerekse Anadolu değerlerini ekrana taşıyacak olan Vuslat TV  bir toplum televizyonu olarak yoluna devam edecektir…


  Vuslat Tv Reklam Departmanı

  +90 (422) 323 02 02

        444 35 98